PES 2011 gati pr Windows Phone 7

Shko posht

Super PES 2011 gati pr Windows Phone 7

Mesazh nga Ditta prej Sat Jan 15, 2011 11:04 am

Pro Evolution Soccer 2011, nj loj shum e popullarizuar n Kosov,
sht prezantuar pr her t par n platformn Windows Phone 7 n kudr
t panairit CES nga prodhuesi i saj Konami, gjat t cilit prezantim
grafika sht dukur mjaft mbreslns n prgjithsi loja ka ecur shum
rrjedhshm.
Pro Evolution Soccer 2011 ishte shpalosur pr her t par me 9
shkurt t vitit 2010 dhe sht paraqitur pr platformat Playstation 3,
PC dhe Xbox 360, dhe si duket tani ky titull i popullarizuar pr
luajtje t futbollit, do t paraqitet edhe pr Windows Phone 7.

Kur debutoi pr platformat e ndryshme, PES 2011 solli nj sr
veorish t reja n krahasim me versionin e kaluar, ndrsa e njjta gj
pritet edhe me versionin e saj q do t paraqitet pr Windows Phone 7.
N baz t videove t demonstrimit, t cilat mund ti shihni edhe ju m
posht, loja ecn mjaft rrjedhshm dhe lojtart s bashku me fushn
duken mjaft mir, ndrsa sistemi i kontrollimit duke t jet shum i
thjesht.

PES 2011 pritet t paraqitet brenda nj periudhe shum t shkurt pr platformn Windows Phone 7, anemban bots.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi