E “nxehtė” dhe seksi

Shko poshtė

Super E “nxehtė” dhe seksi

Mesazh nga Laksi prej Sat Jan 15, 2011 12:13 pm

Arben Gjinaj

Dimėr apo verė, kjo ka pak rėndėsi, kėngėtarja Valza Bajra gjithmonė shfaqet e “nxehtė” dhe seksi. E tillė do tė jetė edhe nė kėngėn dhe videoklipin mė tė ri me titull “Badihava” i cili do tė pėrurohet sonte (
e premte) nė mbrėmje nė mesin e miqve dhe shoqėrisė sė saj nė pub-in “Big houese” nė Prishtinė.
Duke treguar pėr bashkėpunėtorėt e kėngės, Valza theksoi se kėnga ėshtė e zhanrit dance - regaton. “Tekstin e kėngės e ka shkruar Aida Baraku, muzikėn Florent Boshnjaku, kurse videoklipin e kam realizuar me produksionin ‘Imagine’”, pohon ajo pėr “Zėrin”, ndėrsa tregon edhe vendet se ku ėshtė xhiruar klipi.
“Njė skenė e videoklipit ėshtė xhiruar nė nje kafene.....Videoklipi ėshtė shumė i mirė dhe unė jam tepėr e kėnaqur me punėn qė ka bėrė produksioni”, shtoi ajo. Valza e cila ka tri vite qė ėshtė bėrė pjesė e estradės sonė muzikore duke realizuar kėngė dhe videoklipe tė shumta, ėshtė e bindur se kėnga “Badihava” do tė jetė kėnga mė e suksesshme nė karrierėn e saj... “Mendoj se nė secilėn kėngė, kėngėtari mėson mė shumė, vjen mė profesionalisht nė skenė dhe di se ēfarė tė punoj. Prandaj, duke pas parasysh bashkėpunėtorėt e kėngės tė cilėt mė kanė punuar kėtė kėngė, mendoj se kjo do tė jetė edhe kėnga mė e mirė nė karrierėn time”, tregon ajo ku gjatė kėtij klipi paraqet edhe talentin e saj pėr vallėzim.... “Deri mė tash nuk jam shfaqur shumė duke vallėzuar, mė shumė jam paraqitur si njė vajzė agresive, ndėrkaq nė kėtė klip pėrveē vallėzimit,shfaqem edhe si vajzė mė e butė”, pohon Valza, e cila theksoi se edhe nė daljet e saj nėpėr pub-e, ajo nuk mund tė rrijė asnjė minutė pa vallėzuar. “Mund tė rri 3 orė nė diskotekė, por asnjė minutė ulur”, shprehet ajo.....

E njohur pėr tekste unike


Bajra njihet pėr tekstet unike tė saj ku fabulat e tė cilave pothuajse gjithnjė kanė tė bėjnė me meshkuj
“Teksti i kėngės ‘Badihava’ bėn fjalė kinse pėr njė mashkull i cili sillet ka te sillet por prapė vjen tek unė”, sqaron kėngėtarja tekstin e kėngės. Valza Bajra gjatė ditėve tė ardhshme mendon tė udhėtoj pėr nė
Amerikė tek disa familjarė tė saj, ndėrkohė ato ditė ajo do tė i shfrytėzon edhe pėr koncerte qė organizohen pėr bashkatdhetarėt tanė atje.
Nė mars premton se do tė sjell njė baladė, kurse gjatė verės njė duetme njė reper kosovar, emrin e tė cilit nuk dėshiron ta publikojė. Nė planet e saj pėr kėtė vit ėshtė realizimi i albumit tė parė tė saj si dhe pjesėmarrja nė njė festival shqiptar.

_________________
Sot do tė Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do tė frikohem tė jem i tillė ēfarė jam, tė gėzohem dhe tė kėnaqem me tė bukurėn. Pa frikė do tė dashurojė dhe pa frikė do tė besojė se mė duan ata qė unė i dua.
avatar
Laksi
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 18758
Mosha : 27
Viti: : 21/07/1990
Vendbanimi: : Nė brendėsi tė Lėkurės sate
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 13/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi