Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Shko poshtė

Super Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Lim-On prej Sat Jan 15, 2011 12:25 pm


Kryetari i Partisė Socialiste Edi Rama takoi ditėn e sotme Presidentin nė detyrė tė Republikės sė Kosovės, Jakup Krasniqi.
Gjatė fjalės sė tij mbas takimit Rama tha se me Krasniqin ndau tė
gjitha pikėpamjet e njohura dhe mbi tė gjitha nėnvizuam nga ana jonė se
zėri ynė ėshtė zėri i Kosovės nė Asamblenė e Kėshillit tė Europės.

“Tė gjitha tė tjera janė mė pak tė rėndėsishme edhe pse kanė rėndėsinė e
tyre nė kontekstin e gjithė zhvillimeve tė natyrshme qė ka procesi
demokratik dhe politik nė Kosovė”, – tha Rama.
Ndėrsa Krasniqi
theksoi se ėshtė nė interesin e pėrbashkėt edhe tė Kosovės edhe tė
Shqipėrisė qė tė thellojmė bashkėpunimin me tė gjitha fushat e jetės
edhe nė fushėn e pėrfaqėsimit dhe mbrojtjes sė interesit kombėtarė edhe
jashtė Shqipėrisė dhe jashtė Kosovės.
Nė kėtė ēėshtje, pohoi Krasniqi, gjetėm njė pėrkrahje tė fuqishme dhe kjo siē tha ai, “ėshtė njė gjė shumė e mirė”.
Krasniqi mė tej detajoi: “Biseduam pėr delegacionin e deputetėve tė
Kuvendit tė Shqipėrisė qė do tė jenė nė Asamblenė Parlamentar e
Kėshillit tė Europės, ishin dhe deputetėt e PS qė do jenė pjesė e
delegacioni tė Shqipėrisė nė kėtė asamble dhe morėm njė mbėshtetje tė
pėrgjithshme”.
Presidenti nė detyrė i Kosovės Jakup Krasniqi,
ndodhet pėr vizitė zyrtare nė Tiranė dhe ka zhvilluar takime me gjithė
drejtuesit e politikės dhe shtetit shqiptar.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Zyma prej Tue Jan 25, 2011 11:45 am

ishalla nuk mbet shqiptaria ne juve dyve se vaj halli

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Gonna prej Tue Jan 25, 2011 11:52 am

A more Jakup me njerin qe koke taku edhe ti

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Zyma prej Tue Jan 25, 2011 11:53 am

ahhahahhahah ama gona ky takim asht para protestave me 15 janar

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Gonna prej Tue Jan 25, 2011 11:55 am

edhe para protestave gjith njeri prisht u kon ky KALI :)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Zyma prej Tue Jan 25, 2011 12:05 pm

e vertet Politika shqiptare asht ka vuan kga ky Tarak

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Gonna prej Tue Jan 25, 2011 12:06 pm

ishalla e shtin n burg :)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Zyma prej Tue Jan 25, 2011 12:08 pm

eshte problem se ka imunitet si krytar partie por shpresoj qe prokoruria shqiptare do te ehton mbi rasin e protestave dhe ky e pat

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Gonna prej Tue Jan 25, 2011 12:09 pm

e qata de se po i mer n qaf njerzit e pafajshem per qellime t veta

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Zyma prej Tue Jan 25, 2011 12:12 pm

Dhe prap paraljmron per te shtunen protesta ky defintivisht asht psikopat

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Gonna prej Tue Jan 25, 2011 12:16 pm

po de kishe protesta t qeta po tutna prap ka me kon t njejta

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rama-Krasniqi: Zėri i Shqipėrisė, zėri i Kosovės nė KiE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi