Indi: Mbi 100 pelegrin humbin jetn

Shko posht

Super Indi: Mbi 100 pelegrin humbin jetn

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Jan 15, 2011 7:31 pm
Mbi 100 pelegrin kan humbur jetn dhe rreth 40 t tjer jan plagosur n nj festival fetar n jug t Indis. Viktimat besohet t ken psuar nga ikja e rrmujshme, pas shprthimit t panikut nga nj aksident rrugor n zonn Kerala.
Fetsivali vjetor trheq miliona adhurues t tempullit hindu do vit.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi