Big Brother, edhe nj banor nga Kosova

Shko posht

Super Big Brother, edhe nj banor nga Kosova

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 16, 2011 10:28 amEdicioni i katrt i reality show Big Brother Albania vetm sa
sht duke u nxehur m shum, pasi jan prezantuar edhe tri konkurrent
t rinj n shtpin e famshme.
Pas largimit t Toros nga
shtpia, si konkurrent t Big Brother jan prezantuar tri banor t
rinj. imi (30 vjear nga Vlora), Jonela (21 vjeare) dhe 26 vjeari nga
Gjilani, Fatoni i cili me t hyr n shtpi u shpreh optimist pr
frymn q dshiron t sjell brenda ambienteve t shtpis.
T kandiduar pr tu eliminuar kt jav jan Algeni, Elisa, Ermela dhe Ervini

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi