Afrdita Dreshaj, Miss Kosova Universe

Shko posht

Super Afrdita Dreshaj, Miss Kosova Universe

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 16, 2011 10:29 amAfrdita Dreshaj do ta prfaqsoj Kosovn n Miss Universe,
pasi q sht shpallur femra m e bukur pr kt vit n spektaklin e
mbajtur n Sheshin 21, Miss Kosova Universe.
Ishte kjo nj
fitore jo dhe aq e papritur pr t dashurn e kngtarit Shpat Kasapi,
pasi q ajo e ka ditur para spektaklit se do t jet reprezentuesja e
Kosovs.
Kjo pr faktin se ajo n kt spektakl ishte ftuar nga fotografi i
njohur Fadil Berisha, i cili kt vit dshiroi prezantim t denj.
Sidoqoft, spektakli u mbajt, sfilatat prfunduan ndrsa realiteti i
hidhur n Kosov ende nuk ka ndryshuar, ku fituesit dihen para se t
mbahen eventet

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Afrdita Dreshaj, Miss Kosova Universe

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 16, 2011 2:04 pm

Valllaaa..Mee Mujt jaa kisha jep nja 2-3Shpulla ksajj :@ ..

Hiqq Se ka meriittuu/... :@.....:@

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi