Udhheqsia e AAK e viziton Ramush Haradinajn n Hag

Shko posht

Super Udhheqsia e AAK e viziton Ramush Haradinajn n Hag

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 16, 2011 10:35 amBurim Ramadani, Ardian Gjini, Besnik Tahiri dhe Avni Arifi po
qndrojn n Hag. Ata jan atje n nj vizit private, tek kreu i
partis, Ramush Haradinaj.
Vizita e lart partiake e prnjhershme vjen n kohn q jan intensifikuar llogarit pr koalicionin e ri qeveritar.
Si transmeton Zri, AAK-ja sht ndar n dy tabor sa i prket koalicionit t mundshm me PDK-n e Hashim Thait.
N njrn an jan humbsit e zgjedhjeve t partis, ata q nuk
kan arritur t hyjn n parlament. Ky grup sht n favor t
koalicionit me PDK-n.
N ann tjetr, pjesa m e rndsishme dhe m me pesh e partis ende refuzon iden e krijimit t qeveris bashk me PDK-n.
Prandaj, fjaln prfundimtare do ta thot Ramush Haradinaj. Mbase,
vendimin e tij do tua prcjell katrshes q po qndron n vizit tek
ai.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi