Pacolli nuk e ka problem nse mbetet jasht qeveris

Shko posht

Super Pacolli nuk e ka problem nse mbetet jasht qeveris

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 16, 2011 10:38 amKryetari i AKR-s, Behgjet Pacolli, ka thn se nuk do ta ket fare problem nse PDK-ja dhe AAK-ja do t qeverisnin s bashku.Pr m shum, si raporton Zri, Pacolli ka thn se ndoshta kjo do t ishte nj lehtsim pr Koalicionin Kosova e Re.
Ndrsa, lidhur me aleatt e tij parazgjedhor n kuadr t ktij
koalicioni, kreu i AKR-s, ka thn se ata kan dhe do t vazhdojn t
ken qndrim unik karshi pozicionit t ardhshm n kuadr t
institucioneve.
Nuk kam dgjuar. Por nse sht e vrtet, mua asgj nuk m prish
pun , absolutisht jo , ngase ne nuk varemi nga postet n koalicionin e
ardhshm qeveritar. Bile, ndoshta, kjo do t ishte nj lehtsi pr
neve, ka thn Pacolli.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi