Shakira ndahet, ai mbetet menaxheri i saj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shakira ndahet, ai mbetet menaxheri i saj

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 16, 2011 10:54 amKėngėtarja e njohur Shakira ėshtė ndarė pas 11 vitesh nga i dashuri i
saj. “Gjatė 11 viteve tona tė pėrbashkėta e kemi dashuruar
njėri-tjetrin thellėsisht, jemi pėrkujdesur pėr secilin dhe kemi
qėndruar gjithmonė pranė njėri-tjetrit. Kėto kanė qenė vitet mė tė
bukura tė jetės sonė, ndėrsa miqėsia jonė mbetet jashtėzakonisht e
ngushtė, ashtu si mirėkuptimi dhe afrimiteti”, - ka shkruar ēifti nė
faqen e pėrbashkėt.
Por pavarėsisht ndarjes sė tyre, Antonio de la
Rua do tė vazhdojė tė mbetet njeriu i besuar i kėngėtares dhe do tė
vazhdojė tė pėrfaqėsojė interesat e saj nė biznes.
De la Rua ėshtė djali i njė ish-presidenti argjentinas.
lajmi pėr ndarjen e tyre u dha ditėn e sotme nga “Daily Mail”, ēka konfirmoi edhe mė tepėr kėto thashetheme.Mėsohet se ēifti ėshtė ndarė nė fakt qė nė muajit gusht, por e kishin mbajtur tė fshehtė deri tani.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 27
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi