Pėr njė stil ndryshe

Shko poshtė

Super Pėr njė stil ndryshe

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 16, 2011 2:06 pm


Mbase
pėr herė tė parė, stilistėt nuk janė tė njė mendje nė lidhje me kėtė
detaj tė rėndėsishėm, pėr tė zgjedhur mbretėreshėn e ngjyrave pėr stinėn
e ngrohtė.
Shumė pjesė tė trupit tė zbuluara, jo vetėm nga
gjunjtė e poshtė. Prerje, materiale delikate, ngjyra dhe shumė stil. Tė
zezės i themi: po, por akoma mė mirė do tė ishte nėse do tė ndėrthurej
me tė bardhėn nė njė lojė grafike, ose thjesht pėr kontrast. E kuqe,
jeshile, blu, portokalli dhe e verdhė: shumėllojshmėri ngjyrash, madje,
ngjyra pafund. Mbase pėr herė tė parė, stilistėt nuk janė tė njė mendje
nė lidhje me kėtė detaj tė rėndėsishėm, pėr tė zgjedhur mbretėreshėn e
ngjyrave pėr stinėn e ngrohtė.

Franki Morelo
Lamtumirė e Zezė, mirėsevjen e Bardhė, Blu dhe e Verdhė. Ngjyra tė
ēmendura, materiale delikate, vajzat nė pasarelė sfilojnė me bustierė
dhe flokė tė shkujdesur. Aksesori mė i pėrdorshėm i stilistit ėshtė
rripi i gjerė, i cili krijon efektin efektin e thyerjes sė ngjyrave dhe
njė pamje mė seksi.

Mariela Burani
Dantella dhe kordonė, por jo tė tepruar. Elegancė e trashėguar nga e
kaluara, ngjyra tė ndezura dhe me shkėlqim. Nė kėtė koleksion tė
stilistes italiane bie nė sy ngjyra bardhezi. Por jo vetėm kaq. Nė kėtė
pjesė tė krijimeve tė saj, vihet re frymėzimi nga stili kinez si dhe
ngjyra bojėqielli

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi