Ndahet nga jeta aktorja Susanah Jork

Shko posht

Super Ndahet nga jeta aktorja Susanah Jork

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 16, 2011 2:07 pm


Aktorja britanike, Susanah Jork, shum e famshme n vitet 60, sht
ndar nga jeta n moshn 72-vjeare. E ndjera vuante nga smundja e
kancerit. Lajmin e bjn t ditur mediat britanike.

Jork ka qen e nominuar pr mimin Oskar n vitin 1969. Ajo ka
shkruar disa libra pr fmij dhe ka marr pjes n fushata kundr
armve brthamore

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi