Kruj, grabiten brenda nats, 30 milion lek n dy biznese

Shko posht

Super Kruj, grabiten brenda nats, 30 milion lek n dy biznese

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 16, 2011 2:13 pm


Persona ende t pa identifikuar kan kryer dy grabitje n nj servis makinash dhe nj dyqan mishi n qytetin e Krujs.
Dy ngjarjet kan ndodhur gjat nats s kaluar ndrsa bizneset e dmtuara ndodhen n afrsi t njri-tjetrit.
Sipas informacioneve t fundit nga policia, dmi i shkaktuar nga dy ngjarjet, prllogaritet deri n 30 milion lek t vjetra.
Koht e fundit numri i vjedhjeve apo grabitjeve n biznese dhe banesa
n Kruj ka shnuar rritje t ndjeshme, pasi pak dit m par, n
polici u depozituan padit pr gjasht grabitje banesash.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi