Itali, kapet skafi me 300 kg marijuanė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Itali, kapet skafi me 300 kg marijuanė

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 16, 2011 2:14 pm


Njė tufė cantash qė nė total pėrmbanin 300 kilogramė marijuanė janė
gjetur tė braktisura nė njė plazh tė qytetit tė Barit, nga policia
italiane.
Lajmin e bėjnė tė ditur mediat e vendit fqinj. Cantat, gjithėsej 13,
ishin lėnė fare pranė njė poligoni qitjeje qė pėrdorej nga policia.

Sipas burimeve, zbulimi i sasisė sė drogės u bė pasi njė njėsi ajrore
e policisė kishte lokalizuar nė brigjet e qytetit njė skaf, qė dyshohet
se vinte nga Shqipėria.

Mė pas, pas njė sėrė kėrkimesh nė tokė, agjentėt kanė arritur tė gjejnė dhe sekuestrojnė sasinė e lėndės narkotike.

Burimet, tė cilat i referohen policisė lokale, shtojnė mė tej se
dyshohet qė sasia e drogės tė ishte braktisur momentalisht nga
trafikantėt, tė cilėt do tė ktheheshin pėr ta marrė.

Dyshimet se skafi ka ardhur nga Shqipėria kanė lindur pasi nė bordin e
tij u gjet njė shishe plastike uji e llojit “Spring”, e cila prodhohet
nė vendin tonė

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi