Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Shko poshtė

Super Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 16, 2011 2:22 pm


Rezultatet e dobėta nė mėsime gjatė semestrit tė parė kanė ēuar drejt vdekjes njė vajzė 12-vjeēare nga Tepelena. Burime
zyrtare nga drejtoria e policisė sė qarkut tė Gjirokastrės, bėjnė tė
ditur se ngjarja e rėndė ndodhi tė shtunėn rreth orės 17:40 nė fshatin
Ivzor tė komunės Luftinjė, raportoi Balkanweb.
Minorenia me inicialet E. SH., nxėnėse nė klasėn e 6-tė tė shkollės
9-vjeēare “Xhevit Ēela”, u gjet e pajetė nė kasollen e bagėtive.
Sipas burimeve policore, viktima u gjet nga nėna e saj, e cila po e
kėrkonte qė prej njė ore. Kjo e fundit ėshtė tronditur, kur ka vėnė re
tė bijėn varur me zinxhirin qė lidhnin lopėn.
Ndėrsa, familjarėt kanė nisur mortin, policia e sinjalizuar pėr
ngjarjen ka mbėrritur shpejt nė fshatin Ivzor dhe kanė nisur hetimet.
Burime pranė grupit hetimor pohojnė se pas kqyrjes sė kufomės, nuk u
gjetėn shenja dhune apo dėmtime tė tjera. Nga ekspertiza e bėrė si dhe
nga deklarimet e marra nga familjarėt e 12-vjeēares, rezultoi se shkaku
paraprak i vetėvarjes ishte ngarkesa psikologjike pėr shkak tė
rezultateve jo tė mira tė arritura nė mėsime gjatė semestrit tė parė
shkollor.
Familjarėt e viktimės deklaruan para policisė se nuk kanė asnjė
pretendim dhe asnjė dyshim pėr shkakun e humbjes sė jetės tė vajzės sė
tyre

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Mesazh nga Lordi prej Sun Jan 16, 2011 3:18 pm

ktu mendoj per vetvrasje i“kan prinderit fajet per shkaqe te kushteve te forta " dhunes familjare " kshtu qe 12 vjecarja ska pas rrugdalje tjeter dhe e re nuk ka mendu shum...

shum keq

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Mesazh nga Albii prej Sun Jan 16, 2011 5:41 pm

Nje postim e ngjajshem mu ka fshi nga Zyma per vetvarje ,per arsye ka shum te rij ketu dhe nuk ishte mire te lexojne asi shkrime ,mir tash njejtat postime lejohen ??
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 16, 2011 5:52 pm

Ktu eshte Kronika e Zezz Albii,edhe me sa e di unee ti ke pas me videoo me sa di

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Mesazh nga Lordi prej Sun Jan 16, 2011 6:53 pm

Kronika zez nuk lejon VIDIO TRONDITESE apo EXTREM VIDIO per shikuesit qe shikojn e lexojn, mendoni pak njerzit mund te psojn prej 1 gjoje me t“vogel, lere prej realitetit..

un jam aj qe psoj pik spari..!!
un kam pass 1 aksident ska shum koh ne ver gusht dhe mua me trondisin shum kto ngjarje sidomos prej atyre qe kam psuar un vet.

ju lus kronika zez lejohet vetem shkrime te ngjarjees dhe fotot te jen normale jo ekstreme foto apo mund ta sillni lajmin edhe pa foto
rregull per gjith.. Lordi

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Mesazh nga Albii prej Sun Jan 16, 2011 8:09 pm

Lim Selmanaj shkruajti:Ktu eshte Kronika e Zezz Albii,edhe me sa e di unee ti ke pas me videoo me sa di

po nejse pamar parasysh a video apo rast i vertet(lajm ) ajo ndikon une nuk me mbete hatri nga zimo mir ka be ate qe ka fshi e edhe un isha gabim kur u ndala te mendoj me sqarimin e zimes ,me vend veproj por njehit eshte si shkrim si video si foto keto gjera ndikojn te nje femij seq edhe forumi ka antar shum femij dmth si ka 18 vjet.prap ju dini me mire suksese te metejshme....
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėvaret 12-vjeēarja pėr nota tė dobėta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi