Alicia Silverstone pret fmijn e saj t par

Shko posht

Super Alicia Silverstone pret fmijn e saj t par

Mesazh nga AnG3L-E prej Sun Jan 16, 2011 3:22 pm
Aktorja Alicia Silverstone do t bhet nn pr her t par.

Lajmin e bri t ditur prfaqsuesi i saj pr revistn People.

34-vjearja dhe bashkshorti i saj Christopher Jarecki, 40-vjear, u martuan pas tet vitesh fejes n vitin 2005.

Kam q n moshn 2-vjeare q pres t bhem nn. Jam e destinuar pr kt rol, deklaroi Silverstone n nj intervist n prill t vitit t kaluar.

Silverstone ka qen protagoniste n filmin Batman & Robin, ku interpretonte personazhin e Batgirl.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi