Naimi dhe Mihrija me shou n RTK?

Shko posht

Super Naimi dhe Mihrija me shou n RTK?

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Jan 16, 2011 9:08 pm


Dy yjet e njohur t estrads son, ifti Mihrije Braha dhe Naim Abazi, jan duke prgatitur nj shou-program n Radio Televizionin e Kosovs.

Lajmin pr prgatitjen e ktij programi e ka br publik Mihrija gjat nj interviste n nj televizion n Shqipri. Ajo tha se s bashku me Naimin jan duke e prgatitur nj shou i cili, sipas saj, do t jet interesat pr publikun.

Nuk sht hera e par q Naimi dhe Mihrija bjn programe televizive, ata jan t pandashm ashtu sikurse edhe n jetn private
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi