Kujdes kur shkruani SMS duke ecur!

Shko posht

Super Kujdes kur shkruani SMS duke ecur!

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Jan 16, 2011 10:50 pmVideon t ciln e regjistruan kamerat e siguris n Berkshire Mall n Britanin e Madhe paraqesin nj vajz e cila duke shkruar SMS ec dhe bie n shatrvanin me uj.

Kjo ishte nj dit interesante pr rojet t cilt prsritn videon dhe qeshn me shpirt.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi