Qeni q di t thot I love you

Shko posht

Super Qeni q di t thot I love you

Mesazh nga Lim-On prej Mon Jan 17, 2011 7:57 am

Pothuajse 32 milion njerz e kan dgjuar tashm. Misha sht nj qen
siberian, i cili pr tiu prgjigjur dashuris dhe prkujdesjeve t
pronarve t tij, msoi t thot: I love you (T Dua).
Video, e
cila e portretizon Mishn n nj krevat i kuq, sht nj nga m t
klikuar n Youtube dhe duket se shum kafsh mund t msojn fjal dhe
jo vetm papagalli.


_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Qeni q di t thot I love you

Mesazh nga ditush prej Mon Jan 17, 2011 10:56 am

kukuu sa nermal kyy qennn

i urrejjj shummm qenttt

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi