Makina pėrplas ēiftin, humb jetėn 25 vjeēari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Makina pėrplas ēiftin, humb jetėn 25 vjeēari

Mesazh nga Lim-On prej Mon Jan 17, 2011 8:00 am


Njė tjetėr aksident ka pėrgjakur rrugėt e Shqipėrisė ditėn e sotme, kėtė herė nė qytetin e Lushnjes.
Korrespodenti i agjencisė sė lajmeve NOA, informon nga Lushnja se,
Vangjel Muzaka dhe bashkėshortja e tij, Rita Muzaka u pėrplasėn nga njė
automjet teksa tentonin tė kalonin rrugėn nė unazėn e qytetit.
Si
rrjedhojė e kėsaj pėrplasjeje, 25 vjeēari, Vangjel Muzaka gjeti vdekjen e
menjėhershme ndėrkohė qė bashkėshortja e tij, Rita Muzaka u plagos.
Bashkėshortja e viktimės ėshtė dėrguar nė spitalin e Fierit dhe ndodhet nė gjendje tė rėndė shėndetėsore.
Ndėrkaq policia ka nisur hetimet rreth drejtuesit tė automjetit qė shkaktoi aksidentin.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 27
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Makina pėrplas ēiftin, humb jetėn 25 vjeēari

Mesazh nga Albii prej Thu Jan 20, 2011 2:31 pm

ncncnc Prej gjunahit i ri shum
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi