Kim Kardashian n foto hot n Twitter

Shko posht

Super Kim Kardashian n foto hot n Twitter

Mesazh nga Lim-On prej Mon Jan 17, 2011 8:02 am


Me sa duket kishte ardhur koha q profili n Twitter i Kim
Kardashian, t mbushej me foto t reja. Bukuroshja amerikane dihet mjaft mir se
sht nj prdoruese e rregullt e ktij rrjeti social dhe shpesh her i mban t
informuar mir fansat e saj nprmjet tij.
Kt her trashgimtarja seksi, nj yll i vrtet i televizionit sht paraqitur me
nj pal bikini vrtet seksi duke vn n pah pjest e saj m t mira fizike.
Tepr e trukuar dhe e qeshur, Kim ka kryer nj tjetr paraqitje t paprmbajtshme.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi