Njerėzit e bukur janė mė tė zgjuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Njerėzit e bukur janė mė tė zgjuar

Mesazh nga Ditta prej Mon Jan 17, 2011 5:08 pm

Njė studim i fundit thotė se njerėzit mė tė bukur janė gjithashtu mė tė zgjuarit.
Studimi ėshtė kryer nga Shkolla Londineze e Ekonomisė.

Shembulli mė i mirė ėshtė aktorja bukuroshe Natalie Portman, e cila
ka studiuar nė Harvard pėr psikologji dhe gjithashtu flet rrjedhshėm
gjuhėn hebreje, japoneze dhe frėnge.

Shkencėtari Satoshi Kanazawa tha: “Ka lidhje mes bukurisė fizike dhe
zgjuarsisė. Kjo lidhje ėshtė mė e fortė tek meshkujt sesa tek femrat.
Njė mashkull i zgjuar ka mė shumė mundėsi tė arrijė njė status tė lartė.
Duke pasur kėtė status mund tė martohet me njė femėr tė bukur dhe nė
kėtė mėnyrė fėmijėt e tyre kanė mė shumė mundėsi tė marrin edhe bukurinė
edhe zgjuarsinė.”

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Njerėzit e bukur janė mė tė zgjuar

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Jan 17, 2011 5:11 pm

Paskan harru mem permend edhe mu! hmm...:P

Nuk besoj n`kete !!!

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Njerėzit e bukur janė mė tė zgjuar

Mesazh nga Gonna prej Mon Jan 17, 2011 8:41 pm

sma merr menja as mu qe osht e vertet kjo mvaret prej trunit :)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Njerėzit e bukur janė mė tė zgjuar

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Jan 17, 2011 9:03 pm

Sasht e verte8

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 27
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Njerėzit e bukur janė mė tė zgjuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi