Receta pr dashuri t prhershme

Shko posht

Super Receta pr dashuri t prhershme

Mesazh nga Ditta prej Mon Jan 17, 2011 5:10 pm


Doza ditore prej katr puthjesh, tre prqafimesh dhe nj t dua, sht
e mjaftueshme pr lidhje t gjat ka treguar nj anketim. Sipas
hulumtimit t publikuar n portalin Confetti.co.uk, diferenca ideale
n vite ndrmjet partnerve duhet t jet dy vjet e tre muaj, pastaj
partnert duhet t ken s paku dy hobi t njjt dhe t ken
marrdhnie seksuale tri her n jav. Jan t publikuara edhe disa
sekrete tjera t cilat duhet ti dij secili ift, ndrsa disa prej tyre
jan edhe: dy darka romantike n muaj, tri here ledhatime brenda javs,
s paku dy her n vit duhet t ket befasi, nj udhtim jasht vendit
dhe dy udhtime brenda vendit. Autort e ksaj ankete, ku kan marr
pjes m shum se 3.000 ifte britanike, kshillojn q s paku dy her
n muaj ta kaloni mbrmjen pa njri-tjetrin, me qllim q tek secili t
ruhet pavarsia.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi