Emilio, djali nė Big Brother me njė rrėfim pėr veten

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Emilio, djali nė Big Brother me njė rrėfim pėr veten

Mesazh nga Ditta prej Mon Jan 17, 2011 5:14 pm

Deri tani ėshtė komentuar si njė natyrė aventurieri dhe pa komplekse
nė lidhje me femrat. Por duket se Emiljo Zotka i “Big Brother 4”, mė
shumė i ka kushtuar rėndėsi lojės brenda shtėpisė, sesa rrėfimeve pėr tė
shkuarėn e tij. Gjatė ditėve tė para tė hyrjes nė shtėpi, ai u komentua
pėr njė intimitet mes tij dhe banores tjetėr, Ermelės, njė afrimitet qė
banorėt e tjerė e etiketuan si njė “lidhje tė krijuar brenda dy
ditėve”. Ndėrkohė qė zbulojmė, se edhe jashtė shtėpisė ka qenė jo pak i
suksesshėm me femrat e bukura.Nė profilin e tij nė Facebook, ai ka pasur tė publikuara foto intime
me aktoren greke bukuroshe tė telenovelave greke, Vasiliki Anggeli, me
tė cilėn ka pėrjetuar njė lidhje tė bukur nė Greqi. Sipas burimeve tona,
thuhet se 28-vjeēari nga Korēa, Emiljo Zotka, ish-futbollist i skuadrės
sė “Skėnderbeut”, ka pasur njė flirt me Anggelin, njė nga aktoret shumė
tė kėrkuara nė Greqi dhe tė pėlqyer nė telenovelėn mė tė ndjekur nė
televizionet greke me titull “I zoi tis alis”. Duket se Emiljo ka
afeksion pėr vajzat bionde, pasi edhe pse jo aq bionde sa Ermela, edhe
Vasiliki mund tė quhet e tillė. Nuk dihet se si ėshtė njohur Emiljo me
aktoren greke dhe sa konkretisht ka zgjatur kjo lidhje, ndėrkohė qė me
hyrjen nė BB ai ėshtė kujdesur t’i heqė tė gjitha fotot nga profili i
tij nė Facebook. Ndėrkohė, brenda lojės sė BB-sė, ai ėshtė shfaqur mė
mospėrfillėsi, duke tentuar madje tė hyjė nė tė njėjtin shtrat me
Ermelėn. Ai kishte pranuar se e pėlqente Ermelėn dhe qė nga hyrja e saj
nė shtėpi tė dy qėndrojnė pothuajse gjithė kohėn bashkė. Ermela dhe
Emiljo kanė fjetur nė tė njėjtin shtrat dhe kanė shkėmbyer puthje dhe
pėrkėdhelje gjatė gjithė kohės, duke lėnė pėrshtypjen e njė ēifti tė
vėrtetė brenda shtėpisė sė vėzhguar. Ata kanė qėndruar shumė afėr,
ndėrsa shquhen pėr pėrkėdheljet qė i kushtojnė njėri-tjetrit, sikur
njihen prej vitesh. Nuk dihet se si do vazhdojė mė tej, gjithsesi nė
lidhje me veten ai ka pohuar se : “jam i aftė tė sfidoj veten pėrballė
karaktereve tė ndryshme qė ofron shtėpia e “Big Brother”. Jam ironik dhe
bėj humor me gjithė njerėzit qė mė rrethojnė”. Ai ka hyrė nė “Big
Brother” pėr tė ndryshuar realitetin qė po jeton, nga i cili ėshtė i
pakėnaqur. Shumė gjėra nė jetė i kanė mbetur pėrgjysmė, ndaj me kėtė
eksperiencė synon ta ēojė deri nė fund. I pasionuar pas futbollit dhe
sporteve tė tjera, ai nuk rri pa spikatur nė karakterin e tij tė hedhur
dhe pasionin pėr sportet, ashtu siē e pamė para disa ditėsh nė ambientin
rreth pishinės, ndėrsa i mėsonte banores tjetėr, Elisa, si tė bėnin
ushtrime gjimnastikore.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi