Berisha: Rama, pucist

Shko posht

Super Berisha: Rama, pucist

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Jan 17, 2011 5:26 pmKryeministri Berisha deklaroi n mbledhjen e grupit parlamentar demokrat se Dritan Prifti ia ka dhn videon e dosjes ditn e largimit si ministr, me qllim q mos ta largonte nga posti.

Autori i saj, kur do t largohej me vendim t partis s tij, vjen dhe m thot n zyr: m vjen keq, por un kt marrveshje do ta dmtoj me nj video. I thash: dmtoje sa t duash, drgoje ku t duash. Dhe kt prgjigje do t marr kushdo, kryeministri sht kryeministr. Askush se merr Sali Berishn peng. Kurr dhe kurr, deklaroi Berisha.

Pasi aludoi pr Priftin, kryeministri akuzoi Ramn se mori videon dhe e montoi pr ti br presion Mets q t bnte puc dhe t prishte qeverin. Pr kt arsye, deklaroi Berisha, ai do t ndshkohet.

Kasetn e mori nga un Edi Rama dhe u tregua budalla, i paprmbajtur. Po t doja un askush se merrte kasetn, por sma lejoi morali pr kt. Ai u tregua viktim e psikologjis s tij, montoi videon. Jan prpjekur 6 muaj rresht, meqense nuk u rikatua kryeministri t rikatohej Meta. Pra, e vrteta sht q ska arritur t marr peng asgj. Ky sht realiteti, theksoi Berisha.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi