Ramadani: Nuk do tė ketė koalicion AAK-PDK

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ramadani: Nuk do tė ketė koalicion AAK-PDK

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Jan 17, 2011 10:03 pm


Sekretari i Pėrgjithshėm i Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės, Burim Ramadani, ka pėrjashtuar mundėsinė e largimit nė rast se AAK lidh koalicion nė nivel qendror me PDK-nė.

Ramadani, sipas asaj qė raporton Indeksonline, ka thėnė se “nuk ka kėrcėnuar partinė me largim” nė rast tė njė vendim pėr koalicion me PDK-nė, nga ana e kryesisė sė partisė.

“Nuk kam bėrė njė kėrcėnim tė tillė tek organet e partisė, nuk ėshtė vėrtetė”, ka thėnė Ramadani.

Ai pėrsėriti edhe njėherė se AAK nuk ka ndryshuar qėndrim pėr kėtė ēėshtje, duke theksuar se nuk do tė ketė koalicion mes PDK-sė dhe AAK-sė.

Mediat sot kanė raportuar se Burim Ramadani dhe Blerim Kuēi kanė kėrcėnuar zyrtarėt e lartė tė partisė sė do tė largohen, nėse marrin vendim qė tė hyjnė nė koalicion me PDK-n

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 27
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi