Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva

Shko posht

Super Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva

Mesazh nga Rreze prej Tue Jan 18, 2011 9:58 am


Petriti flet me Nedn, Klaudian dhe Alkenn pr patriotizmin. Petriti tregon histori patriotike dhe Klaudia uditet. Neda thot se deri n moshn 12-vjeare hst rritur me kto histori, deri n momentin q i vdiq gjyshi.
Petriti thot se ka nj shtpi n Sarand. Neda e pyet Alkenn se ku ka qen ditn e shpalljes s Pavarsis. Alkena tregon pr at dit dhe thot se kudo festohej. M pas tregon dhe Petriti. Ai thot se kishte vetm kng, gaz e hare n at dit.
Ne bisedn e tyre merr pjes dhe Ervini dhe thot se kosovart jan patriot, ndrsa Petriti thot se ka kuptuar q edhe shqiptart jan patriot n momentin kur i dogjn flamurin. Ai thot se t gjith progilet n Facebook ishin br kuq e zi.
Neda thot se ka prejardhjen nga Kosova dhe se dajat e saj mbajn ende kasetat ku kan folur me Adem Jasharin. Alkena shkon e prqafon.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi