Big Mama:Si me Fejuan Genta me Fjollen...!

Shko posht

Super Big Mama:Si me Fejuan Genta me Fjollen...!

Mesazh nga Rreze prej Tue Jan 18, 2011 10:02 am

Big Mama, ka rn s fundmi pre e thashethemeve pr nj fejes t mundshme mes saj dhe stilistit personal t koleges Genta Ismajli.

Saim Gjinolli sht emri i djalit pr t cilin u prfol se ishte n nj lidhje me Bigun. N fakt e gjitha kjo m shum se sa nj lajm i vrtet duket t jet nj shkaka q i sht br Big Mams nga dy koleget e saj, Genta Ismajli dhe Fjolla Morina. Kto dy t fundit kan shkrepur nj foto teksa Bigu puthej me stilistin Gjinolli, n kuadrin e nj shakaje.

Publikimi i fotos n facebook.com, ka mjaftuar pr t krijuar m pas zhurmn q sht br kt jav n mediat roz. Megjithat Big Mama ka sqaruar se lajmi nuk sht i vrtet dhe se puthja sht thjesht nj puthje miqsore.

T njjtin pohim kan br edhe protagonistt e tjer t asaj mbrmjeje gjat s cils sht br fotoja, duke sqaruar e njher e mir kt situat.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi