James Bond n Dubai

Shko posht

Super James Bond n Dubai

Mesazh nga Rreze prej Tue Jan 18, 2011 10:03 am


Filmi i ri i James Bondit do t bazohet n nj roman t ri t Jefry Deyver, ndrsa lokacioni kryesor i xhirimeve do t jet Dubai.

Deyver ka thn se e ka trhequr shum ambient ekzotik i Dubait, dhe natyrisht ndrtesat e larta e atraktive t ktij vendi t bukur.

Megjithat ai nuk ka dashur t jap detaje tjera lidhur me skenarin q sht duke shkruar aktualisht pr filmin e ri t agjentit t njohur 007.

Filmdi o fundit i realizuar pr spiunin britanik, ishte Quantum of Solace, ndrsa i riu q ende nuk i dihet emir pritet t shfaqet gjat vitit t ardhshm

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi