Restoranti modern nė formė tualeti

Shko poshtė

Super Restoranti modern nė formė tualeti

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Jan 18, 2011 5:58 pmRestoranti kinez “Modern Toilet” pėrjetoi vėrshim nga rezervimet e kureshtarėve tė cilėt dėshirojnė tė provojnė ushqimin dhe tė ndjejnė atmosferėn e kėtij objekti hotelier, brendėsia e tė cilit ėshtė e rregulluar nė formė tualeti.

Myshterinjtė e restorantit “Modern Toilet” i cili gjendet nė Kunming tė provincės Yunnan, ulen nėpėr karrige tė cilat janė nė formė tė guaskės sė WC-sė ndėrsa si tavolinė u shėrben lavamani.

Guaskat e WC-sė nėpėr mure janė tė vendsoura vetėm si dekor, ndėrsa nė menu gjenden edhe tė ashtuquajturat “akulloret-jashtėqitėse”, “jashtėqitje e nxehtė e shėrbyer nė guaskėn e WC-sė” dhe “shkopinjtė e pjekur me jashtėqitje”.

Pronari i restorantit Xu Liang tha se restoranti i tij ėshtė bėrė shumė i popullarizuar sidomos nė mesin e studentėve tė cilėt janė tė gatshėm tė provojnė gjithēka tė re. Myshteri e rregullt e kėtij restoranti ėshtė edhe studentja Yang Siwen. “Kam hyrė nė restorant rastėsisht pasi vėrtetė kam menduar se ėshtė tualet. Pasi kuptove se ėshtė restorant, vendosa tė provoj edhe ushqimin”, tha Siwen.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Restoranti modern nė formė tualeti

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Jan 18, 2011 5:59 pm

Edhe naj dit e kapitullum :P A shkohe em honger buk n`Banjo bre :S

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Restoranti modern nė formė tualeti

Mesazh nga Gonna prej Tue Jan 18, 2011 6:00 pm

hahahhahaha ncncncncn qkas ndosh edhe naj dit kena me jetu n Lis :)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Restoranti modern nė formė tualeti

Mesazh nga Lordi prej Tue Jan 18, 2011 6:26 pm

e kta i shit zoti fare ha :D

katastrof qka nuk zbulojn

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Restoranti modern nė formė tualeti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi