Shpati krenar q fitoi Afrdita e tij

Shko posht

Super Shpati krenar q fitoi Afrdita e tij

Mesazh nga Gonna prej Wed Jan 19, 2011 9:25 am

Meq mimin si m e bukura e Kosovs e mori Afrdita Dreshaj, natyrisht nuk mund t mungonte edhe i fejuari i saj kngtari Shpat Kasapi, i cili n after party ishte m i lumtur se askush tjetr. N fakt, edhe n kt foto vihet re, por fundja ai do ta shoqroj vajzn e ndrrave t tij dhe krenohet se e ka n krah m t bukurn e t bukurave. M. GJ.


_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi