Ronaldo: Ndėrroj panolinat e fėmijės

Shko poshtė

Super Ronaldo: Ndėrroj panolinat e fėmijės

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Jan 19, 2011 8:29 pmYlli i Real Madrid-it, Cristiano Ronaldo, pranoi se i ndėrron panolinat fėmijės sė tij, pavarėsisht se ėshtė futbollisti mė i paguar nė botė.

I blerė pėr 80 milion paund prej madrilenėve, portugezi pranoi se shndėrrimi nė njė prind e ka bėrė atė mė tė pėrgjigjshėm, ndėrsa shpreson qė djali i tij tė shndėrrohet edhe ai njė ditė nė njė yll tė futbollit botėror.

”Nuk ka dyshime qė lindja e njė fėmije tė ndryshon tėrėsisht, ėshtė njė pėrgjegjėsi e njė mėnyrė tepėr tė veēantė”, deklaroi Cristiano. “Pa dyshim qė edhe unė i ndėrroj panolinat. Nuk ėshtė gjėja mė e bukur nė botė, por e bėj”.

Nė intervistėn e dhėnė pėr tė pėrditshmen sportive “Marca” shtoi: “Do tė mė pėlqente qė edhe ai tė ishte i dhėnė pas futbollit dhe tė shndėrrohej nė pasardhėsin tim, por tė shohim se ēfarė do tė ndodhė”.

Ronaldo befasoi opinionin publik duke bėrė tė ditur nė 3 korrik 2010 se ishte bėrė baba. Identiteti i nėnės nuk ėshtė zbuluar asnjėherė, por besohet se bėhet fjalė pėr njė studente 20-vjeēare britanike, tė cilės iu pagua 10 milion paund pėr tė hequr dorė nga e drejta e saj prindėrore.

Cristiano ėshtė i lidhur aktualisht me modelen ruse tė veshjeve intime, 24-vjeēaren Irina Shayk.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi