Masakron gruan dhe ndal mjekimin e saj

Shko posht

Super Masakron gruan dhe ndal mjekimin e saj

Mesazh nga Lim-On prej Wed Jan 19, 2011 8:32 pmRrnqethse dhe e pashoqe historia e frikshme e nj gruaje t re n
Lushnj, q e dhunuar sistematikisht nga i shoqi, ka luftuar me vdekjen,
e vetme, pasi iu ndalua mjekimi.
Kjo ngjarje vetm sot u arrit t msohej nga policia n Lushnje dhe
shrbimet e Parandalimit dhe te Hetimit te krimit te Komisariatit te
Policis, bn dhe arrestimin e burrit monstr.
Ai sht Ermani Osman ela, 36 vje, lindur dhe banues ne fshatin Spolat te rrethit Lushnj, me kombsi dhe shtetsi shqiptare.
Burime zyrtare policore i than agjencis NOA se arrestimi i tij
sht br pr veprat penale Kanosje, Plagosje e lehte me dashje dhe
Kanosje pr te mos kallzuar.
Gjithka e ka fillesn para pak kohsh, kur n vazhdn e dhuns q
ushtronte ndaj t shoqes 28 vjeare, ela ka rrahur egrsisht t shoqen.
Por kjo dhun kt her u b m e rnd sepse gruaja e re psoi dmtime t shumta trupore.
Policia konfirmoi zyrtarisht pr NOA se ky shtetas ka dhunuar pr
motive te dobta duke i shkaktuar dmtime serioze pr jetn
bashkshorten e tij.
Por nuk ka qen e destinuar t mbyllej me kaq kjo histori.
Burri i dhunshm, e ka rrahur t shoqen dhe i sht vrsulur me thik duke i br t qart se vdekjen mund ta kishte shum afr.
M pas ela e ka kanosur t shoqen me nj thike pr te mos kallzuar duke e mbajtur t mbyllur ne banes, konfirmoi policia.
E mandej, ela as nuk e ka lejuar te dmtuarn pr marrjen e ndihms mjeksore pran spitalit te qytetit te Lushnjs.
N nj moment, gjat dits s sotme, gruaja e re ka arritur t jap
sinjale q shkuan deri n polici, prmes t njohurve t saj dhe
ndrhyrja e tyre, ishte shptimtare.
Tani, ajo sht n spital n gjendje t rnd kurse i shoqi n qeli, n pritje t nj vendimi gjykate.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi