Ninxha ekziston!

Shko posht

Super Ninxha ekziston!

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Jan 19, 2011 8:39 pmMartin Faulks (33 vjear) nga Britania e Madhe gjasht vjet rresht msoi sekretet e superheronjve legjendar japonez dhe u b ninxha.

Momentalisht ai po lufton t keqen npr rrugt e qytetit Norwich i veshur n t zeza dhe me mask n fytyr. Ai mbrojti edhe nj vajz nga nj sulmues si dhe e shpartalloi nj hajn me karate. Martini nganjher e prdor edhe shpatn n ndonj mision m t vshtir. Ai jetoi nj koh n Japoni dhe msoi bile edhe teknikn e kalimit t malit n stilin e panters.

Nuk sht leht t jesh ninxha. E kam lnduar kurrizin nj her kur rash nga nj pem, m ka kafshuar dhelpra dhe kam thyer nj gisht gjat strvitjes, tha Martin, sipas The Sun.

Ai prndryshe bn pun t rregullt si zyrtar n nj kompani botuese, ndrsa artin e ninxhs e msoi nga mjeshtri japonez Masaaki Hatsumi.

Bashkshortja e tij Pip (42 vjeare) thot se Martini sht njeriu m i disiplinuar q ka njohur ndonjher, por ajo do t ndihej m mir sikur ai t merrej me ndonj hobi tjetr peshkim pr shembull.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi