I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit

Shko poshtė

Super I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit

Mesazh nga Lim-On prej Thu Jan 20, 2011 7:30 am

Gjatė fluturimit tė aeroplanit nga Lisbona drejt Barcelonės, njė
i ri e fejoi tė dashurėn e tij, Vera Silva, e cila punon si stjuardesė.
Joao
Vierie tėrė planin e kishte bėrė me pjesėn tjetėr tė ekuipazhit, ndėrsa
ishte futur nė aeroplan pa e vėrejtur fare e dashura e tij. Gjatė
fluturimit mori mikrofonin e pilotit dhe para pasagjerėve e pyeti nėse
pranon tė martohej me tė.
“Nga frika mendova se mund tė fshihesha nė WC, por megjithatė hoqa dorė”, tha Vera.
Edhe pse mbeti e shokuar, pranoi tė fejohej, ndėrsa nė kėtė rast mbi
80 udhėtarė i duartrokitėn. Edhe ekuipazhi mbeti i emocionuar, ndėrsa
kapiteni i aeroplanit deklaroi se e tėrė kjo ishte shumė qesharake, por
edhe romantike dhe se gjatė 35 viteve tė karrierės sė tij nuk kishte
pėrjetuar njė gjė tė tillė.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi