Pėllumbi shpėrndarės droge

Shko poshtė

Super Pėllumbi shpėrndarės droge

Mesazh nga Lim-On prej Thu Jan 20, 2011 7:35 amPėllumbat postierė janė tė dashur pėr njerėzit dhe ata qė merren
me kėtė hobi tė pazakontė kujdesen dhe i ruajnė si sytė e ballit pėr tė
marrė pjesė nėpėr gara, se cili prej tyre do tė fluturojė mė gjatė dhe
mė larg.
Pasi dihet se ata mund tė stėrviten lehtė pėr tė
kaluar bile edhe kufijtė e shteteve, tė burgosurit e njė burgu nė
Kolumbi e stėrvitėn njė pėllumb qė t’i furnizojė me drogė brenda
grilave.
Megjithatė, rojet e kapėn njė tė tillė nė oborr tė burgut dhe ia
konfiskuan porosinė. Ai nuk mundi ta kalonte rrethojėn e lartė tė burgut
pasi malli qė po barte ishte shumė i rėndė. Pėllumbi kishte tė lidhur
nė kėmbė 45 gramė marihuanė.
“Ky rast tregon imagjinatėn e kriminelėve. Provuan tė kontrabandojnė
drogė nėpėrmjet pėllumbit postier”, tha komandanti i policisė Jose Angel
Mendoza nė Bucaramanga. Trafikantėt kolumbian tė drogės janė tė njohur
pėr mėnyrat interesante tė trafikimit

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi