Nora: Nuk e teproj me veshje

Shko posht

Super Nora: Nuk e teproj me veshje

Mesazh nga Rreze prej Thu Jan 20, 2011 8:02 am


Prve muziks dhe paraqitjeve t saj n kt aspekt, kngtarja Nora Istrefi thot se nj rndsi t veant n kt drejtim ka edhe veshja. Gjithnj duket ndryshe nga prezantimi i saj paraprak, ndrsa prve ideve personale pr veshjet q ajo bart, Nora shpesh konsultohet edhe me miqt e saj, si jan Flutura, Krenare Rugova e Valdrin Sahiti.

Si zakonisht, edhe n paraqitjet e radhs, sigurisht q do t vij me pak ndryshime, por jo tia teprojm shum. Zakonisht pr veshjen time kujdesm vet, por sigurisht q konsultohem edhe me t tjert. Shum nga paraqitjet e mia jan ide t mia, por gjithmon m ndihmojn edhe kolegt e mi Valdrin Sahiti, Krenare Rugova e Flutura, tregon Nora pr Infopress, ndrsa bn me dije se me shum qejf do t angazhohej edhe n profesionin e saj si dezajnere, pr far edhe ka studiuar, por angazhimet n muzik ia pamundsojn nj gj t till.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi