Fatoni lė shtėpinė e “Big Brother 4”

Shko poshtė

Super Fatoni lė shtėpinė e “Big Brother 4”

Mesazh nga Rreze prej Thu Jan 20, 2011 8:05 am


Fatoni zgjohet nga “Vėllai i Madh” ende pa u ndezur dritat e dhomės sė gjumit. Atij i komunikohet se shėndeti i babait tė tij ėshtė pėrkeqėsuar. Kėshtu Fatoni vendos qė tė lėrė shtėpinė e “Big Brother” pėr tė shkuar pranė familjes sė tij nė Kosovė. Pasi del nga dhoma e rrėfimit, ku i komunikohet edhe lajmi i keq pėr tė, Fatoni fillon tė pėrgatitet duke bėrė gati valixhet. BB ndez dritat e dhomės sė gjumit dhe banorėt fillojnė tė ndiejnė lėvizjet e Fatonit. Petriti dhe Shkėlqimi ngrihen nga krevati dhe pėrcjellin Fatonin. Kėtu pėrfundon aventura e Fatonit, i cili u detyrua tė linte shtėpinė, pėr t’i qėndruar pranė babait tė tij nė momentet kritike tė jetės.
Lajmi i Fatonit pėr banorėt
Pas largimit tė Fatonit, Shkėlqimi dhe Petriti merren me punėt e mėngjesit. Duke pirė kafenė dhe cigare, ata bisedojnė pėr Fatonin dhe urojnė qė tė mos ketė ndodhur asgjė e keqe dhe qė i ati i tij tė shėrohet. Mė pas Shkėlqimi shkon nė dhomėn e gjumit, ku banorėt e tjerė vazhdojnė tė flenė. Teksa ndėrron bateritė ai u rrėfen banorėve qė zgjohen pėr largimin e Fatonit. Ndėr banorėt e parė qė e marrin vesh largimin e tij janė Neda dhe Marieli. Ora kalon dhe banorėt fillojnė tė zgjohen. Kėshtu Mirjeta zgjohet e shqetėsuar nga njė ėndėrr e keqe. Ajo shkon dhe ulet pranė Shpėtimit, tė cilit i rrėfen atė qė ka parė nė ėndėrr dhe merr vesh pėr largimin e Fatonit. Mirjeta shprehet se i vjen keq pėr Fatonin qė e ndėrpreu kaq shpejt aventurėn e tij nė BB dhe pėr mė tepėr pėr babanė e tij. Tė njėjtėn gjė thotė edhe Shkėlqimi. Mirjeta thotė se i vjen keq qė nuk arriti ta njihte dhe se do tė dėshironte ta takonte pėrpara se ai tė largohej

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fatoni lė shtėpinė e “Big Brother 4”

Mesazh nga Gonna prej Thu Jan 20, 2011 11:23 am

ma i miri paska dal :(

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi