Enistonit i plqen emisioni The Bachelor

Shko posht

Super Enistonit i plqen emisioni The Bachelor

Mesazh nga Gonna prej Thu Jan 20, 2011 1:31 pm

Emisioni bn fjal pr nj beqar dhe nj grup prej 25 vajzave t interesuara, n mesin e t cilave prfshihet nj bashkshorte e mundshme pr beqarin. Dhe, Enistoni e pranon se asaj i plqen shum ky emision. E dini cili emision m plqen shum? The bachelor, ka thn Xheniferi pr numrin e ri t revists Allure.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi