Siguria qė tė falė martesa

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Siguria qė tė falė martesa

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 20, 2011 2:53 pm


Edhe pse ėshtė i pranuar gjerėsisht mendimi se meshkujt janė ata qė
duhet ndjekur, peshkuar dhe tė miratojnė lidhjen, janė pikėrisht gratė
qė janė tė pavendosura dhe me mė pak romantizėm e shikojnė martesėn.
Meshkujt e dinė se tė martuar mė lehtė i rrisin fėmijėt, pėrparojnė nė
karrierė dhe janė tė pranuar nė shoqėri. Pėr kėtė e duan martesėn mė
shumė se femrat. Ndėrsa, sondazhi i fundit i revistės amerikane “Time”
ka zbuluar se nėse do tė ndaheshin, meshkujt nuk do tė rrinin duarkryq,
por do tė martoheshin pėrsėri, pasi nuk dėshirojnė tė mbesin vetėm.
Rreth 38 % e meshkujve besojnė se tė martuar janė mė tė lumtur. Kėtė
mendim e ndajnė 22 % e femrave. Edhe pse ėshtė i pranuar gjerėsisht
mendimi se meshkujt janė ata qė duhet ndjekur, peshkuar dhe tė miratojnė
lidhjen, janė pikėrisht gratė qė janė tė pavendosura dhe me mė pak
romantizėm e shikojnė martesėn.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi