Nj got ver

Shko posht

Super Nj got ver

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 20, 2011 2:53 pm

N fillim alkooli t fal nj ndjesi qetsie dhe lodhjeje, por ky sht
vetm nj iluzion. Alkooli shndrrohet dhe eliminohet nga organizmi n
shum pak koh dhe efekti i tij qetsues mbaron brenda pak orve. Kur
mbaron veprimi qetsues, shfaqet fenomeni i kundrt. Pijet alkoolike pas
darke mund t shkaktojn edhe nj lshim t rrugve ajrore t siprme
(hunda, goja dhe fyti), duke shtuar grhitjen. Kshtu q para takimit t
par nuk preferohet q t konsumoni doza t tepruara t alkoolit vetm
q t evitoni emocionet, q nganjher mund t jen t theksuara.
Relaksohuni dhe merrni frym thell sepse do gj do t shkoj mir.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi