Ami largohet nga Portokalli?

Shko posht

Super Ami largohet nga Portokalli?

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 20, 2011 3:02 pm


Pak jav pas largimit t moderatorit dhe aktorit t talentuar t
humorit Agron Llakaj, tani edhe nj tjetr protagonist i shout t
famshm sht pran nj nisme t re personale. Sipas zrave
konfidenciale edhe Amarda Toska, ose si e njohim m mir Ami, po mendon
t largohet pr n nj televizion tjetr, i cili sipas t gjitha
gjasave do t jet Vizion Plus.

N kt stacion televiziv, n t ashtuquajturn "kabare t humorit"
ndodhn edhe disa nga aktort e dikurshm t Portokallis, mes t cilve
edhe Ermal Mamaqi, prej pak kohsh bashkshorti Amit, kan njoftuar
mediet shqiptare.

Gjithsesi, vet Ami nuk ka br ende me dije se ajo ka ndrmend t
largohet nga stacioni televiziv q mundsoi formimin e saj profesional

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi