Prse qan Afrdita

Shko posht

Super Prse qan Afrdita

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 20, 2011 3:02 pm


Miss Universe Kosova, Afrdita Dreshaj, thot se urimet dhe prgzimet
e para pr fitoren nuk i kan ardhur nga familja e saj, meq e ma edhe
pse ka dashur t vije nga Amerika, nuk ka pasur mundsi. Ajo thot se,
''E kam pasur Shpatin pran dhe n momentin kur Shpati m uroj, kam
qar shum.''

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi