Diellza zbulon pėrvojėn e saj nė emisionin “E diel”

Shko poshtė

Super Diellza zbulon pėrvojėn e saj nė emisionin “E diel”

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 20, 2011 3:05 pmE diela e kaluar ishte pėrvoja e saj e parė nė moderim. Njė
ftesė e bėrė nga Armend Rexhepagiqi e Aida Baraku drejtuar modeles
Diellza Kolgeci bėri kėtė tė fundit tė paraqitet nė ekranin e
televizionit “Top Channel”.
“Ftesa mė ėshtė bėrė nga Armendi
e Aida tė cilėt tashmė dihet qė janė pjesė e ‘Top Channel-it’ dhe
spektaklit ‘E diel’. Tė dielėn qė shkoi ishte paraqitja ime e parė dhe
mund tė them se ishte njė pėrvojė e re”, ka thėnė Diellza pėr tė
pėrditshmen InfoPress, duke theksuar vlerėn dhe rėndėsinė e kėsaj
pėrvoje pėr tė.
“O.K. ėshtė e rėndėsishme pėr pėrvojė, pėr diēka qė njeriu do tė
merret pėr njė kohė tė shkurtėr. Profesioni im ėshtė krejt diēka tjetėr,
por pėr pėrvojė ėshtė e rėndėsishme dhe thjesht tė bėsh diēka qė ėshtė
interesante. Normalisht kur ke tė bėsh me njerėz qė kanė pėrvojė
televizive e profesionistė ėshtė ndjenjė e mirė,” ka shtuar Diellza.
Do tė janė gjithsej 20 emisione nė tė cilat Diellza do tė prezantojė
‘palėn kosovare’, nė rubrikėn e titulluar “Shijet e lumtura”, ndėrsa
pėrveē mysafirėve qė do t’i pėrzgjedhin ēifti Aida dhe Armendi, Diellza
ka hapėsirėn e saj tė propozojė emra tė ndryshėm.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi