Duff mohon shtatznin

Shko posht

Super Duff mohon shtatznin

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 20, 2011 3:06 pmHilary Duff ka shfrytzuar llogarin e saj n Twitter pr t mohuar spekulimet e tabloideve britanike se ajo sht shtatzn.
Revista
amerikane Star ka njoftuar dit m par se aktorja dhe kngtarja ishte
n pritje t fmijs s saj t par me bashkshortin e ri Mike Comrie,
ndrsa Duff pos q e mohon lajmin poashtu ndihet e shokuar.
far mnyre pr tu zgjuar nga gjumi dhe pr t msuar se jeni
shtatzn. sht thjesht nj spekulim. E pavrtet. Por ju faleminderit
pr urimet. lol, shkroi Duff n Twitter.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi