Rezi me duet t ri pr Shn Valentin

Shko posht

Super Rezi me duet t ri pr Shn Valentin

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 20, 2011 3:07 pmRrezarta Shkurta sht duke br gati nj kng dashurie, e cila
do jet nj duet me nj kngtar nga Kosova dhe do t publikohet n
ditn e t dashuruarve.
Kngtart shqiptar vazhdojn t
sjellin duete dhe edhe ksaj here do t kemi nj realizim t prbashkt
t nj bukurosheje nga Shqipria me nj kngtar nga Kosova.
Rrezarta Shurta ka zgjedhur kngtarin Vedat Ademi pr t edituar nj realizim t prbashkt.
Knga me siguri do t jet nj balad, pasi do t dal n ditn e t
dashuruarve apo Shn Valentin. Besohet se kngtart do ti realizojn
edhe klip ksaj knge.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi