Diaz: Kam bler drog nga Snoop Dogg

Shko posht

Super Diaz: Kam bler drog nga Snoop Dogg

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 21, 2011 12:27 amAktorja hollivudiane Cameron Diaz nuk do ta ket t vshtir t luaj rolin e nj msuese q prdor marjuan n filmin e saj t ardhshm, pasi ka prdorur kt substanc edhe m par, ishte deklarata surpriz q 38-vjearja lshoi mbrm n nj emision amerikan.

Edhe m befasues fakti q personi nga i cili ka bler drog n gjimnaz, ka qen as m pak dhe as m shum se kngtari i mirnjohur Snoop Dogg. Gjat Lopez Night, n nj prej kanaleve kryesore amerikane, Diaz deklaroi:

Kam qen n t njjtin gjimnaz me Dogg. Ai ishte nj vit mbi mua. Ishte shum i gjat, i dobt dhe me flokt e kapur me rrica. Nga imazhi isha e sigurt q do t gjeja marjuan tek ai. Edhe pse nuk njiheshim e pyeta nse kisha dhe ai m gjeti menjher.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi