Hutin e dehur e ndaloi policia

Shko posht

Super Hutin e dehur e ndaloi policia

Mesazh nga Lim-On prej Fri Jan 21, 2011 7:36 am


T martn policia e trafikut n Gjermani u drgua pr ta kryer
nj intervenim aspak t zakont. Detyra e tyre ishte t largonin nj hut
t dehur nga rruga.
Zdhnsi i policis lokal i tha
gazets gjermane Der Spiegel se nj grua e cila po shtiste qenin e
saj alarmoi policin pasi pa hutin e hutuar n mes t rrugs e q po
pengonte edhe trafikun.
Kur arriti policia n vendin e ngjarjes, pa se huti mezi i mbante
syt qel dhe mezi rrinte n kmb, ndrsa sa pr fluturim as q bhej
fjal.
Nuk e bm testin e alkoolit, por afr gjetm dy shishe t zbrazura
me raki, me t cilat me siguri shoi etjen. E drguam tek nj ekspert
lokal pr zogjt i cili ia nxori dehjen duke i dhn shum uj. Huti nuk
ishte lnduar dhe pasi e mori veten sht liruar, njoftoi policia

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi