Mila n radarin e Xhejk Gillenhal?

Shko posht

Super Mila n radarin e Xhejk Gillenhal?

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 21, 2011 10:28 am

Sipas fjalve t dshmitarve, aktori Xhejk Gillenhal dhe bukuroshja Mila Kunis gjat ndarjes s Globit t art ishin dukur shum t afrt. Pr nj koh t gjat flirtonin me njri-tjetrin dhe dukej se me t vrtet po zbaviteshin mir, ka deklaruar nj dshmitar nga kjo ndej. Kur aktori Xhejk me vete solli edhe ish t dashurn e tij Xheni Luis, t gjith menduan se tashm romanca e vjetr do t riprtritje, por, ai ia kishte hedhur syrin t bukurs Mila Kunis. Nj burim me Xhejkun dhe Miln thekson se ata jan vetm shok t mir dhe asgj m tepr.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi