Kim Kardashiani e l nn hije t motrn

Shko posht

Super Kim Kardashiani e l nn hije t motrn

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 21, 2011 10:29 am

Motrat m t njohura, Kim dhe Krtni Kardashian kishin arritur n Nju-Jork n studion ABC pr tu shfaqur n emisionin Regis and Kelly. Para hyrjes vajzat si zakonisht ishin pritur nga fotograf t shumt ndrsa ato t buzqeshura kishin pranuar t pozojn pr ta, ku kush e di pr t satn her tregojn trupin e tyre. Kur jemi tek trupi, vlen t theksohet se Kimi po shklqente n nj fustan t ngusht dhe me t vrtet trupi i saj ishte m i theksuar se kurr m par, dhe me kt rast, e motra pothuajse ishte zbehur nn shklqimin e Kimit.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi