Bruklin Deker dikur ishte nj trashaluqe

Shko posht

Super Bruklin Deker dikur ishte nj trashaluqe

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 21, 2011 10:31 am

Manekinia, gruaja e tenistit Endi Rodik, Bruklin Deker, gjat nj interviste ka pranuar se gjat kohs sa ishte adoleshente kishte probleme me mbipeshn. Pos se nuk kishte vija t qarta t zhvilluara n trup ajo thekson se kishte edhe disa kile shtes.

Shkaku i opsesionit me peshn e saj, ajo gjithmon aplikonte dieta t ndryshme derisa babai i saj nuk kishte intervenuar q ti ndihmoj asaj. N shkoll bnin shaka dhe m quanin djal. Pasi jam rritur, ather kam fituar kto vija t trupit t cilat i kam edhe sot, thekson manekinia. Manekinia 23-vjee thekson se m nuk shikon kilet e saj dhe nuk numron kalorit, ajo kujdeset q ushqimin q konsumon t jet i shndetshm.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi